O firmie

Fach przekazywany z pokolenia na pokolenie

Firma Auto-Naprawa w Bytomiu jest firmą wielopokoleniową. Pierwsze naprawy samochodów były już wykonywane w 1990 roku. Pasja do samochodów pozwoliła szybko rozwinąć przedsiębiorstwo starając się co roku inwestować w nowy sprzęt diagnostyczny. Firma Auto-Naprawa Radosław Grzeszcz bazuje na uniwersalnych zasadach, które pozwalają poszerzać grono naszych klientów. Tymi zasadami są:

  • Rzetelność
  • Uczciwość
  • Jakość
  • Profesjonalizm

W chwili obecnej posiadamy urządzenia, które pozwalają szybko zdiagnozować przyczynę usterki Państwa samochodów. Są nimi: – komputerowa geometria kół – komora lakiernicza – urządzenie do profesjonalnej obsługi klimatyzacji. Pomożemu Ci w optymalnym zakupie samochodu. Sprzedajemy samochody, które wcześniej przechodzą naszą skrupulatną kontrolę dzięki czemu klient otrzymuje zawsze sprawny i godny zaufania samochód. Zapraszamy wszystkich miłośników samochodów do serwisu czy napraw samochodów w naszym warsztacie. Gwarantujemy satysfakcję z rzetelnej naprawy. MECHANIK BYTOM WARSZTAT SAMOCHODOWY TARNOWSKIE GÓRY – ZAPRASZAMY!  

Previous slide Next slide

Jakość znaczy więcej kilometrów „za kierownicą”

Jesteśmy zwolennikami solidnych napraw. Z naszego doświadczenia wiemy że dobre jakościowo części to bezpieczna i dłuższa jazda w kilometrach na drodze. Szczególną uwagę zwracamy na jakość wymienianych części zwłaszcza tzw. zamienników. Nie zawsze najtaniej znaczy dobrze stąd z racji naszego doświadczenia doradzamy klientowi co warto zakupić we wskazanym przedziale kosztowym. Znane przysłowie mówi o „złośliwości rzeczy martwych” natomiast uważamy że większość napraw wynika ze zbyt póżnej decyzji kierowcy o serwisowaniu samochodu. Koszt serwisowania auta który regularnie odwiedza nas na przeglądach jest o wiele niższe niż naprawa auta które jest dowożone na lawecie. Warto o tym pamiętać i umawiać się na regularne przeglądy, dzięki którym nasz ulubiony pojazd będzie cieszył się dłużej dobrą kondycją a w Państwa portfelu pojawią się oszczędności.

Previous slide Next slide

Bezpieczna i spokojna jazda

Często daleko wyjeżdżamy w podróż, zwłaszcza w okresie urlopowym. To co wydaje się niewielką usterką w jeździe w rodzinnym mieście może być prawdziwym utrapieniem na trasie . Łożysko które wytrzymuje 20 kilometrów jazdy do pracy, w drodze nad morze może wprost mówiąc się rozsypać w najmniej spodziewanym momencie. Po dokładnym przeglądzie  w serwisie AUTO-NAPRAWA Grzeszcz mogą być Państwo spokojni że dojadą bezpiecznie do celu. Satysfakcja z naprawy leży po naszej stronie wiedząc że Państwo bezpiecznie docierają do wyznaczonego miejsca podróży. Czy można oszczędzać na bezpieczeństwie? Myślimy  że nikogo nie trzeba przekonywać do odpowiedzi na to pytanie życząc Państwu bezpiecznej i spokojnej jazdy – zawsze do celu! Auto-Naprawa Bytom Sucha Góra zaprasza! [/vc_column_text]

Previous slide Next slide