Firma


  • Firma Auto-Naprawa w Bytomiu jest firmą wielopokoleniową. Pierwsze naprawy samochodów były już wykonywane w 1990 roku. Pasja do samochodów pozwoliła szybko rozwinąć przedsiębiorstwo starając się co roku inwestować w nowy sprzęt diagnostyczny. Firma Auto-Naprawa Radosław Grzeszcz bazuje na uniwersalnych zasadach, które pozwalają poszerzać grono naszych klientów. Tymi zasadami są: rzetelność, uczciwość, jakość, pofesjonalizm.

  • Jakość znaczy więcej kilometrów „za kierownicą” Jesteśmy zwolennikami solidnych napraw. Z naszego doświadczenia wiemy że dobre jakościowo części to bezpieczna i dłuższa jazda w kilometrach na drodze. Szczególną uwagę zwracamy na jakość wymienianych części zwłaszcza tzw. zamienników. Nie zawsze najtaniej znaczy dobrze stąd z racji naszego doświadczenia doradzamy klientowi co warto zakupić we wskazanym przedziale kosztowym. Znane przysłowie mówi o „złośliwości rzeczy martwych” natomiast uważamy że większość napraw wynika ze zbyt póżnej decyzji kierowcy o serwisowaniu samochodu. Koszt serwisowania auta który regularnie odwiedza nas na przeglądach jest o wiele niższe niż naprawa auta które jest dowożone na lawecie. Warto o tym pamiętać i umawiać się na regularne przeglądy, dzięki którym nasz ulubiony pojazd będzie cieszył się dłużej dobrą kondycją a w Państwa portfelu pojawią się oszczędności.

  • Często daleko wyjeżdżamy w podróż, zwłaszcza w okresie urlopowym. To co wydaje się niewielką usterką w jeździe w rodzinnym mieście może być prawdziwym utrapieniem na trasie . Łożysko które wytrzymuje 20 kilometrów jazdy do pracy, w drodze nad morze może wprost mówiąc się rozsypać w najmniej spodziewanym momencie. Po dokładnym przeglądzie w serwisie AUTO-NAPRAWA Grzeszcz mogą być Państwo spokojni że dojadą bezpiecznie do celu. Satysfakcja z naprawy leży po naszej stronie wiedząc że Państwo bezpiecznie docierają do wyznaczonego miejsca podróży. Czy można oszczędzać na bezpieczeństwie? Myślimy że nikogo nie trzeba przekonywać do odpowiedzi na to pytanie życząc Państwu bezpiecznej i spokojnej jazdy – zawsze do celu! Auto-Naprawa Bytom Sucha Góra

30 lat doświadczenia

AUTO NAPRAWA GRZESZCZ to firma rodzinna gdzie fach przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Naszym celem jest pomoc w obszarze w którym jesteśmy najlepsi.

Atrakcyjne ceny

Przystępne ceny napraw które oferujemy z pewnością przyciągają klientów jednak nacisk kładziemy na najwyższą jakość usług. Kompetencje, które zdobywaliśmy latami pozwalają na skuteczną naprawę a przede wszystkim na bezpieczną jazdę w trasie.

Satysfakcja z naprawy

Nasze kompetencje od początku zdobywaliśmy w warsztacie co wprost proporcjonalnie przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Dzięki temu nasi klienci polecają nas innym a przede wszystkim wracają do naszej firmy.

Perfekcja

Każdą z przeprowadzanych napraw staramy się realizować na najwyższym poziomie - bez względu na wiek czy markę przekazanego auta. Najważniejszy jest zadowolony klient. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do naszego grona!

parallax background
 

Dobra naprawa auta to więcej "bezpiecznych kilometrów" za kierownicą